Училищен стол

Още в началото на не толкова далечната 2011 година врати отвари новоизградения училищен стол, в който СОУ „Йордан Йовков“ инвестира над 150 000 лева. Тези средства се влагат за неговото цялостно изграждане и оборудване, с което СОУ „Йордан Йовков“ се превърна в едно от училищата – пионери, които не само осигуряват здравословно хранене, но и възпитават здравословен начин на живот.

Училищния стол е изграден и функционира по всички европейски стандарти и отговаря на високите критерии за здравословно хранене, разполага с 200 места и има капацитет за готвене за над 300 деца.

Освен учениците от СОУ „Йордан Йовков“ в стола на училището, се изхранват и децата от съседната детска градина /ЦДГ „Светлина“/.

За отличното качество и страхотния вкус на храната в училищния стол се грижи високо квалифициран екип, оглавяван от известния и най-добър готвач на територията на с. Рибново – Наазим Фета, който е с дългогодишен опит в кулинарството.

Последвай във Facebook

Местоположение